Медовий масаж

9 июня 2022
Главная Блог

Медовий масаж

Медовий масаж

Медовий масаж у wellness-студії «Active-SPA» (Миколаїв) — відмінна профілактика фізичної та розумової перевтоми, корекції фігури, порушень сну, психосоматичних захворювань, тобто захворювань, пов’язаних із нервовою системою. Використовуючи такий масаж, можна ефективно зняти стрес, усунути головний біль, нормалізувати сон.
Ще стародавні цілителі говорили, що мед – це найкращий засіб, який «годує нашу шкіру».

Проникаючи глибоко в шкіру, мед поглинає накопичені шлаки, покращує живлення тканин та внутрішніх органів. Вже після 10-15 хвилин масажу замість прозорого меду на тілі видно темно-жовті, рідше сірі пластівці. Це ефект лікувального впливу та очищення. Після процедури масажу підвищується еластичність і напруженість шкіри, розгладжуються підшкірні ущільнення та усуваються прояви целюліту. Антиоксиданти, які містяться в меді, перешкоджають передчасному старінню тіла та активно протистоять розвитку онкологічних клітин.
Також знаючи про прямий нервовий зв’язок внутрішніх органів зі шкірою за допомогою медового масажу, можна покращити роботу внутрішніх органів, очистити їх від шлаків.
Спробуйте на собі надзвичайну дію цієї процедури і вже після перших сеансів Ви відчуєте її високу ефективність.