Оздоровчий масаж при остеохондрозі

10 июня 2022
Главная Блог

Оздоровчий масаж при остеохондрозі

Оздоровчий масаж при остеохондрозі

 

Остеохондроз – поширене захворювання та серйозна проблема, з якою стикаються сучасні люди. Тривале положення в незручній позі, сидяча робота, гіподинамія і відсутність фізичного навантаження викликає дегенеративно-дистрофічні зміни тканин хребетного стовпа і ураження навколишніх тканин. Перші ознаки захворювання виглядають як хрускіт у шиї при повороті голови, невелике запаморочення або біль голови, нудота, оніміння кінчиків пальців, зміна артеріального тиску. Не звертаючись до спеціалістів, складно виявити проблему. Однак масаж може бути не тільки оздоровчою, а й відмінною профілактичною процедурою, що знімає неприємні симптоми і покращує стан опорно-рухової системи.
Показання для проведення масажу:
Остеохондроз у стадії ремісії;
Хронічні головний біль, мігрені;
нудота, розлади сну;
Вегето-судинна дистонія;
Виконаний фахівцями масаж покращує мікроциркуляцію крові та лімфи, усуває спазм м’язів, знімає больові відчуття. Після процедур масажу нормалізується кров’яний тиск, купіруються і зникають головні болі, спричинені спазмом та недостатнім кровопостачанням, покращується сон та мінімізуються симптоми депресії, стресу. Масаж при остеохондрозі позбавляє від запаморочення, оніміння кінчиків пальців, повертає хорошу рухливість суглобам.
Як і за будь-якої іншої процедури, існує низка протипоказань, у яких проведення цих масажних маніпуляцій не рекомендовано.
Протипоказання до проведення масажу:
ГРВІ та хронічні захворювання у стадії загострення;
Остеохондроз у гострій стадії;
Наявність новоутворень;
Порушення цілісності шкірного покриву;
Гіпертонічний криз;
Патологія судин: тромбофлебіт, атеросклероз, аневризм;
Масаж показаний особам будь-якого віку.
Це унікальний спосіб профілактики та оздоровлення, який доступний та важливий для всіх, хто дбає про власне здоров’я.